חדשות ועדכונים  |  GIPSY KINGS by Andre Reyes 2021

22-09-2021

 

GIPSY KINGS by Andre Reyes

מארחים את שלומי שבת

בערב שכולו חגיגה ספרדית

22 בספטמבר, היכל התרבות - תל אביב

25 בספטמבר,  אמפי עומר

26 בספטמבר, מרכז הקונגרסים חיפה

 

רכישת כרטיסים תל אביב ובחיפה: אתר "לאן":  www.leaan.co.il או בטלפון 8780*

 

רכישת כרטיסים עומר: אתר "שפע": www.ticket4u.co.il או בטלפון 8949*


להקת הג׳יפסי קינגס חוזרת לסיבוב הופעות בישראל עם האורח המיוחד – שלומי שבת!

הלהקה שהפכה לסמל של המוזיקה הספרדית, עם סולנה המקורי אנדרה רייס, מלווה בלהקתו, תגיע לשלוש הופעות בת״א, באר שבע וחיפה. לאחר הצלחת סיבוב ההופעות עם מירי מסיקה, הפעם החליטו חברי הלהקה לחזור לישראל ולארח את שלומי שבת.

 

״ג׳יפסי קינגס״ (Gipsy Kings), הלהקה שהפכה לסמל של המוסיקה הספרדית חידשה ב1980 את השיר הדרום אמריקאי "באמבולאו" שהפך ללהיט עולמי ובאותה השנה הקליטה את האלבום " Gipsy Kings" שמכר מיליוני עותקים בעולם. בין הלהיטים המוכרים של הלהקה: "ג'ובי ג'ובה",  "וולארה",  גרסת כסוי לשיר של דומניקו מודוניו, והקאבר הנודע של הלהיט "Hotel California”  של ה Eagels .

אחד מלהיטיהם הגדולים "UN AMOR", מבוצע על ידם בסצינת הפתיחה של סרטו של ג'ון טורטורו  THE JESUS ROLLS בו הוא שב לגלם את דמותו האייקונית של חסוס ,שחקן הבאולינג המוכר לכולם מסרט הקאלט "ביג לבובסקי".
 

שלומי שבת, מהאמנים המוערכים והחשובים במוסיקה הישראלית.

 

"הדרך היחידה לחוות באמת את הביצועים של "מלכי הצוענים" היא להגיע  לאחת ההופעות שלהם. שום אלבום לא יהווה תחליף לפייסטה הזו..."אין תחליף לטמפרמנט הזה, לקול הצרוד, לקצבים האנרגטיים, לפריטה הוירטואוזית, לג'סטות הגדולות. לא להתווכח עם עובדות" חרסונסקי, מרץ 2019