חדשות ועדכונים  |  André Rieu אנדרה ריו 2018

03-04-2018

  לראשונה בישראל 

 André Rieu

And his Johann Strauss orchestra

היכל מנורה מבטחים, אפריל 2018

הכנר , המנצח והמלחין ההולנדי, אנדרה ריו, מגיע בפעם הראשונה לישראל, כחלק מסיבוב ההופעות העולמי.

כרטיסים: רק  בלאן 8780* www.leaan.co.il ובאתר www.andrerieu.com

 

מפיקי המופע מבקשים להבהיר- הכניסה להיכל תותר אך ורק למחזיקי כרטיס שנרכש ב"לאן" בלבד.

הופעותיו בישראל הן חלק מסיבוב הופעות בינלאומי של קונצרטים ענקיים המתקיימים בכל רחבי אירופה, ארצות הברית, קנדה, יפן ואוסטרליה (כ – 100 קונצרטים בשנה), כולם מלאים עד אפס מקום . 

למעלה מ- 600,000 איש צופים בכל שנה בהופעות אותם מקיים ריו בכל רחבי העולם .

 

הופעותיו של ריו נחשבות לייחודיות בנוף המוזיקה הקלאסית, ומושכות אליהן קהלים צעירים ועדכנים . הוא מנצח על תזמורתו הסימפונית תוך שהוא מנגן על כינורו כשפניו פונות אל הקהל במשך ההופעה כולה .

סיור ההופעות הנוכחי מוקדש לציון 30 שנות הצלחה פנומנלית של קונצרטים חגיגיים בכל העולם. הופעותיו מרתקות קהלים מכל הגילאים והלאומים, ומושכות אליהם תיירי תרבות וחבבי מוסיקה מכל העולם כולו, בין היתר, ישראלים רבים הטסים להאזין לקונצרטים של אנדרה ריו ברחבי העולם.

....."המוזיקה שלי מלאה ברגשות ואהבה. אנשים שנכחו בקונצרטים שלי כותבים לי ומספרים לי שלקח להם כמעט שבועיים לחזור לשגרה לאחר מכן. זה פשוט פנטסטי להרגיש את האנרגיה הזו בכל ערב" | אנדרה ריו

במהלך 30 שנות פעילותו  מכר ריו  למעלה מ- 40 מיליון אלבומים ותקליטי DVD, הוביל את צמרת  המצעדים 30 פעמים, זכה ב-3 פרסי המוזיקה הבריטית ((Brit-Awards בקטגוריית אלבום השנה והוכתר על ידי ה- "וול סטריט זו'רנל"  כ"מאסטרו של ההמונים"

אלבומיו הגיעו לטופ 5 במצעדי הפופ בבריטניה. (אלבומו הראשון בין היתר, שהה ברשימת עשרת האלבומים הטובים בהולנד יותר מעשר שנים, ובגרמניה האלבום טיפס לרשימת הטופ 5 והשיג כמה אלבומי זהב ופלטינה תוך זמן קצר(.

בגזרת ה- YouTube הוא עבר את רף מיליארד הצפיות ובגזרת הפייסבוק - מעל ל-2.4 מיליון מעריצים עוקבים אחריו.

"השואו המיוחד של ריו הוא ערב בידור מושלם, המשלב קטעי מוזיקה רומנטיים מפורסמים ממחזות זמר, סרטים, אופרות, שירי עם ומוזיקת וואלס עם טוויסטים שנונים, הרבה הפתעות והומור." - מן העיתונות  

 

אנדרה ריו בישראל André Rieu